Renkame naują šokėjų grupę

Joris šokaDėmesio! Atvirų repeticijų metu sulaukėme daug žmonių norinčių šokti liaudies šokius. Tam, kad visi galėtų šokti renkame antrą Jorio grupę, kuri repetuos pirmadieniais. Visi norintys yra kviečiami registruotis info@joris-sokiai.lt

VIETA

Repeticijos vyks Vilniaus Varpo gimnazijoje V. Šopeno g. 8, LT-03211 Vilnius http://www.varpo.vilnius.lm.lt/kontaktai.html

LAIKAS
Pirmadieniais 19.30-21.00, pirma repeticija Lapkricio 2d.

MOKESTIS
15 Eur mėnesiui

Naujas sezonas prasideda rugsėjo 4 dieną

Joris - Liaudies ŠokiaiJau ketvirtus metus Vilniuje gyvuojanti liaudiškų šokių grupė JORIS kviečia visus šokėjus ir norinčius jais būti prisijungti prie JORIO kolektyvo Vilniuje! Dauguma JORIO šokėjų – tai Nemuno veteranai, Nemunietišką dvasią palaikantys sostinėje. Mūsų šūkis – „Šokam Jums ir dėl Jūsų!” Tad kviečiame ir Jus šokti kartu!

Taigi dar vienas naujas šokių sezonas prasideda rugsėjo 4 dieną. Laikas Pirmadieniais 19:00 – vieta Žalioji g. 4 (Vilniaus Žvėryno gimnazija).

Naujų narių priėmimas vyksta ištisus metus, repetuojam pirmadieniais nuo 19 iki 21 valandos, bet būtinai prieš atvykdami į savo pirmąją repeticiją susisiekite žemiau nurodytais kontaktais!

Dėmesio! Čia nereikia atsivesti savo partnerio ar partnerės, tiesiog ateini ir šoki! Repeticijoms nereikia specialios aprangos, tinka marškinėliai, sijonukas, šortai ir lengvi sportiniai bateliai.

Susidomėjus prašome kreiptis tel. +37061553063 (Edmundas) arba el. paštu info @ joris-sokiai.lt

P.S. Nario mokestis 50Lt.